نماد اعتماد الکترونیکی
 
 
جستجو
 
 
گفتگوی زنده
 
 
نظر سنجی
 
از چه طریقی با آسایش آشنا شدین ؟

 
کالاي روز
 
جهت اطلاع از قیمت تماس بگیرید
 
مقايسه کالاها
 
نام کالا  
 
ورود اعضا
 
 
مناسبت ها
 

 

نوزدهم  بهمن ماه

روز نیروی هوایی مبارک باد.

 
 
سبد خريد
 
نام کالا تعداد کالا  
قيمت کل : 0 ريال
 
آمار روزانه سایت
 
6458865
کل بازديدها :
343334
بازديدهاي امسال :
17087
بازديدهاي اين ماه :
2366
بازديدهاي امروز :
38
کاربران آنلاين :
571
اعضاي سايت :
0
اعضاي جديد :
 
لینک های مفید
 
 
گروهها فروشگاهی
 
 
مترجم گوگل
 
 
خبرها
 
 
l1
 

 
جزئيات خبر
 
نکاتی برای شستشوی لباس ها در ماشین لباسشویی
تا کنون برای تان پیش آمده است لباسی را که خیلی دوست دارید در داخل ماشین لباس شویی قرار می دهید ، بعد از شست و شوی ، اتمام کار ماشین لباس شویی لباس تان را که کاملا فرق کرده است و حالت اولیه خود ار از دست داده است


نکاتی برای شستشوی لباس ها در ماشین لباسشویی!
آیا می دانید لباس های تان با چه جنس و بافتی را باید داخل ماشین لباس شویی قرار دهید و چه لباس هایی را باید با دست بشویید ؟

آیا می دانید لباس های تان با چه جنس و بافتی را باید داخل ماشین لباس شویی قرار دهید و چه لباس هایی را باید با دست بشویید ؟

تا کنون برای تان پیش آمده است لباسی را که خیلی دوست دارید در داخل ماشین لباس شویی قرار می دهید ، بعد از شست و شوی ، اتمام کار ماشین لباس شویی لباس تان را که کاملا فرق کرده است و حالت اولیه خود ار از دست داده است مشاهده می کنید ، با خود می گویید : ای کاش از اول این لباس را با دست می شستم و داحل ماشین قرار نمی دادم گه به این روز نیوفتد .

برای اینکه دوباره چنین اتفاقی برای تان پیش نیاید ، و لباس هایتان را همواره همانند روز اول داشته باشید ، در این مقاله با ما همراه باشید تا شما را راهنمایی کنیم :

برای شستن لباس های یک سری قوانین وجود دارد که باید به این قانون ها توجه داشته باشید :

1- قبل از شستن لباس هایتان به نکاتی که بر روی اتیکت آن لباس درج شده است دقت کنید .

2- لباس هایتان را دسته بندی کنید ، این جمله بدین معنی می باشد که لباس های رنگی را از لباس های سفید و مشکی جدا کنید ، لباس های سفید را با هم بریزید ، لباس های مشکی را با هم ، لباس هایی را نیز که رنکی هستند با هم بریزید ، لباس هایی که دارای رنگ های مشترک هستند را با هم داخل ماشین لباس شویی قرار دهید تا رنگ لباس های به یکدیگر پس ندهد .

3- لباس هایی را که رنگ می دهند از هم جدا کنید . از کجا متوجه شویم که یک لباس رنگ می دهد ؟؟ یک قسمت لباسی را که مطمئن نیستید ، رنگ می دهد یا نه را بشویید ، بعد لباس مورد نظر را بر روی یک حوله سفید قرار دهید چون لباس تان خیس است اگر لباس رنگ پس بدهد ، حوله سفید شما تغییر رنگ می دهد .


حال چه لباس هایی را باید با ماشین لباس شویی یا دست بشویید ؟

1- لباس هایی با جنس ابریشم را باید با دست بشوید مگر این که بر روی اتیکت درج شده بر روی لباس تان به شما این امکان را داده باشد که لباس را در ماشین لباس شویی قرار دهید ، برنامه ی ماشین لباس شویی را باید در 30 درجه ی و بر روی لباس های ظریف قرار دهید ، اگر لباسی با جنس ابریشم را می خواهید با دست بشوید بهتر است لباس تان را در داخل یک ظرف آب قرار دهید ، کمی پودر در آب بریزید و اجازه دهید که ظرف کف کند و بعد لباس تان را داخل ظرف بگذارید . نکته ی مهم و قابل توجهی در رابطه با لباس های ابریشم وجود دارد،: برای اینکه لباس تان با جنس ابریشم خشک شود ، هرگز لباس تان را در معرض مستقیم نور خورشید قرار ندهید ، در فضای معمولی خانه قرار دهید تا لباس تان خشک شود .

2- لباس هایی با جنس کتان را باید به چه نحوی شست ؟ لباس هایی با جنس کتان را می توانید با کمک ماشین لباس شویی بشوید و در دمای 50 درجه ی نه بیشتر . برای خشک شدن لباس های کتان نیز توصیه می شود که این لباس های را نیز در معرض مستقیم نور خورشید قرار ندهید .

3- نحوه ی شست و شوی لباس هایی با جنس نخ نیز همانند شست و شوی لباس هایی با جنس کتان می باشد فقط در تنها موضوعی که تفاوت دارند این است که لباس هایی با جنس نح را می توانید در معرض مستقیم نور خورشید قرار دهید در صورتی که در لباس هایی با حنس کتان ، شما چنین اقدامی را نمی توانستید انجام دهید .

4- لباس هایی با جنس پشم را باید به چه نحوی شست ؟ لباس هایی با جنس پشم را می توانید در داخل ماشین لباس شویی قرار دهید اما نه با برنامه ی شست و شوی بلند مدت بلکه با برنامه ی شست و شوی کوتاه ، نیز بر روی لباس های ضخیم برنامه را تنطیم کنید . برای شستن لباس های با جنس پشم نیز بر روی اتیکتی که بر روی لباس درج شده است دقت بفرمایید، ممکن است شما این امکان را نداشته باشید که لباس را در داحل ماشین لباس شویی بشویید و فقط باید لباس را با استفاده از دست بشویید .

5- لباس هایی که دارای کرک ، پرز هستند را بهتر است به تنهایی داخل ماشین لباس شویی قرار دهید تا به لباس هایی دیگر کرک را پس ندهند . لباس های زیر خود را حتما با دست بشویید و هرگز لباس زیر تان را داخل ماشین قرار ندهید
.


تاریخ: ‎۱۳۹۰/۰۹/۱۳ ۱۱:۴۶
گروه: ماشین لباسشویی
نویسنده: مشاور فنی